Filtruj według

Cena

Cena

  • 129,00 zł - 130,00 zł

Niedawne posty na blogu

Atrapy fotopułapek

Jeśli chcesz chronić sklep lub restaurację o dużej powierzchni lub potrzebujesz sprawić, aby potencjalni intruzi mieli wrażenie, że są obserwowani, zdecyduj się na montaż atrap fotopułapek. Są one nie do odróżnienia od oryginału i zazwyczaj powstają z odrzuconych elementów produkcji. Umieszczone w widocznym miejscu doskonale odstraszają  złodziei oraz pomagają ukryć prawdziwą fotopułapkę, zapobiegając w ten sposób jej wykryciu i zniszczeniu.

Atrapy doskonale spełniają swoją funkcję w pomieszczeniach i budynkach o dużej powierzchni, do ochrony których potrzebowalibyśmy większej liczby urządzeń, co stanowiłoby dużą inwestycję. Montując jedną prawdziwą fotopułapkę pośród atrap tylko Ty wiesz, która z nich w rzeczywistości rejestruje obraz. To rozwiązanie z powodzeniem stosuje się również jako środek prewencyjny do ochrony własności prywatnej.

Potrzebujesz pomocy w wyborze fotopułapki?

Aktywne filtry

Atrapa fotopułapki Bentech 3.0C

Atrapa fotopułapki służy jako element psychologiczny do ochrony obiektu. Widocznie umieszczona kopia fotopułapki zniechęca potencjalnych złodziei i wandali, a jednocześnie jest...

Cena podstawowa Cena 129,90 zł
There are not enough products in stock
Dostępność: W magazynie