Niedawne posty na blogu

Lornetki i widzenie w nocy

Tutaj znajdziesz lornetki jednooczne i lornetki monokularne , które pomogą Ci w orientacji w ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy. Oferuje widzenie w kolorze w ciągu dnia, czarno-białe w trybie nocnym. Możesz powiększać i pomniejszać, jak chcesz. Takie urządzenia nadają się do wielu aktywności na świeżym powietrzu (wędkarstwo, polowanie, piesze wycieczki, pływanie łódką, biwakowanie w dziczy, obserwacja przyrody), ale także do poszukiwania poszukiwanych osób.

Co właściwie oznacza widzenie w nocy? Takie urządzenie w ciemności wykorzystuje światło resztkowe i wzmacnia je, aby było bardziej widoczne dla ludzkiego oka. Jeśli światła resztkowego jest jeszcze mało, używają światła widzialnego i niewidzialnego - 850nm lub 940nm. Im wyższa liczba długości fali, tym jest dłuższa blask mniej widoczny.

Przy wyborze zawsze kieruj się ilością baterii, która zależy od czasu działania urządzenia. Ponadto maksymalny rozmiar włożonej karty SD, zoom, jakość zdjęć i filmów oraz wodoszczelność.

Aktywne filtry

Lornetka z noktowizorem Bentech ZSNV650

Monokularowa lornetka noktowizyjna zbudowana jest z wysokiej jakości elektroniki oraz optyki LS-650. Lornetka ma do pięciu razy 5x zoom i do 6x powiększenie. Zasięg lornetki...

Cena podstawowa Cena 773,90 zł
There are not enough products in stock
Dostępność: Brak na stanie